KRS: 0000331638

POSIADAMY STATUS ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO

Bala Rafał i Grześ

Rafał urodził się w 2014 roku. Ma zespół Downa. Od samego początku uczestniczy w różnych zajęciach. Rehabilitacja, logopedia i integracja sensoryczna to nasz chleb powszedni. Dzięki terapii oraz suplementacji, która wspiera pracę organizmu, Rafał bardzo ładnie rozwija się fizyczne – biega, skacze, radzi sobie z czynnościami samoobsługowymi. Zawalczyliśmy tez o komunikację i Rafał zaczął mówić, choć wymaga to konsekwentnej i ciężkiej pracy.

W 2018 roku urodził się i dołączył do naszego ‘zespołu’ Grzegorz. Też ma zespół Downa. Adoptowaliśmy go, bo chcieliśmy dzielić się naszą miłością, rodziną, ale też wiedzą i doświadczeniem związanym z zespołem Downa.

Teraz obaj chłopcy, ramię w ramię, uczestniczą w zajęciach. Patrzymy na nich z rozrzewnieniem i uśmiechem bo pięknie się ze sobą bawią, mobilizują do komunikacji, inspirują do kolejnych psot i kreatywnie produkują mnóstwo bałaganu. Patrzymy też z nadzieją w przyszłość, bo wierzymy, że dzięki całemu ogromowi wsparcia, które teraz chłopcy dostają, uda się nam zapewnić im godne życie.