KRS: 0000331638

POSIADAMY STATUS ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO

Wolontariusze

Joanna Hereta - Çetin

Od urodzenia siedzi w wodzie… Oligofrenopedagog, instruktor nurkowania, delfino- i aquaterapeutka. Jedna z założycielek Stowarzyszenia To Ma Sens oraz prezes zarządu Stowarzyszenia.

Sylwia Sawicka

Na co dzień uczy francuskiego licealistów i gimnazjalistów. I czyta. Zawodowo. Uwielbia podróżować. Kierunek podróży jest w zasadzie dowolny. Warunek jest tylko jeden. W pobliżu musi być woda. Pod nią odnajduje ciszę i zyskuje ukojenie. Jest wolontariuszką oraz vice prezesem zarządu Stowarzyszenia To Ma Sens

Mariusz Białas

Z wykształcenia inżynier lotniczy. Na codzień odpowiedzialny za funkcjonowanie dużego Data Center. Z nurkowaniem związany od 25 lat. Instruktor CMAS, HSA i DAN. Pod wodą odpoczywa i leczy stres korporacyjny. Praca w stowarzyszeniu daje możliwość dzielenia swojej pasji z innymi. Znak zodiaku wodnik.

Janusz Brzeziński

Małomówny, spokojny, cierpliwy. Z zawodu kontroler ruchu lotniczego, z zamiłowania pilot awionetki, video-filmowiec, nurek. Poświęca wolny czas podopiecznym stowarzyszenia bo fascynuje go ich radość „mimo wszystko”, ciekawość świata i otwartość. Wolontariusz Stowarzyszenia To Ma Sens od 2012 roku.

Iwona Dziuk

Na co dzień fotografuje. Lubi obserwować zachowania ludzkie i odgadywać ich emocje, co stara się utrwalić na fotografiach. Po za tym, lubi nocą leżeć na pomoście, patrzeć w gwiazdy, żeby po długim milczeniu wraz przyjaciółmi porozmawiać. Wolontariuszka w Stowarzyszeniu To Ma Sens od 2010 roku.

Dariusz Filipiak

Rocznik 1979, z wykształcenia Kucharz. Z wyboru humanista technologiczny – cokolwiek by to miało znaczyć. Pasjonat nurkowania z paroletnim doświadczeniem, nieustająco szukający kiedy i gdzie zanurzyć się pod powierzchnię, rozdarty między tym czego chce, a tym co musi. Ma głowę pełną pomysłów, z czego rzadko który dostaje szanse realizacji.

Dominik Graczyk "Honzo"

Nurkowaniem z osobami z niepełnosprawnością zajmuje się od 2003 roku, napisał rozprawę doktorską na temat fizjologii nurkowania osób z paraplegią. Zawodowo fizjoterapeuta, z zamiłowania płetwonurek, grotołaz, podróżnik. Instruktor nurkowania HSA, NAUI i CMAS.

Anna Jagiełło-Rybiec

Niegdyś korporacyjny marketingowiec, dziś realizuje się głównie jako mama 3 dzieci. Bez względu na okoliczności, od zawsze stworzenie wodne. Uwielbia podróże wszelkiego rodzaju, w szczególności gdy w okolicy można złapać oddech pod wodą. Podwodny świat podziwia najczęściej przez szkło obiektywu.

Katarzyna Jakubowska

Fizjoterapeutka pracująca na co dzień z dziećmi. Prowadzi terapię zarówno “na sucho – na lądzie” jak i w wodzie. Kocha to, co robi. Wodę traktuje jak swoje naturalne środowisko. Nieustannie szuka nowych możliwości wykorzystania jej w terapii, odpoczynku i zabawie z dziećmi. Wolontariuszka w Stowarzyszeniu To Ma Sens od 2011 roku.

Karol Lewandowski

Zawodowo związany z branżą IT, sercem z nurkowaniem. Chętnie dzieli się swoją pasją z innymi. Pod wodą od 2009, a jako wolontariusz To Ma Sens od 2015 roku.

Adam Marczuk

Z wykształcenia finansista, lecz zawodowo związany z lotnictwem. Duszą pod wodą jednakże przytopiony. W wolnym czasie szarpidrut i pianista barowy.

Joanna Urban

Pod strojem poważnej urzędniczki skrywa duszę obieżyświata i włóczęgi. Jej żywiołem jest woda a  pasją nurkowanie. Nurkuje w wodach ciepłych i zimnych, w kraju i w dalekich, egzotycznych zakątkach świata. Pod wodą odnajduje magiczne piękno natury i spokój. Lubi pracę z dziećmi. Marzy o spotkaniach z delfinami.Jest wolontariuszką Stowarzyszenia To Ma Sens od roku 2011.

Eugeniusz Saworski

Naprawdę wierzy, że bez wody nie ma życia. Uwielbia muzykę i chorwacki proszek. Uważa, że każdy kontakt z podopiecznym wzbogaca obie strony.

Jacek Zaborowski

Pasjonat egzotycznych podróży i nurkowania. Od 2014 roku instruktor HSA. Zawodowo związany z budownictwem. Niemalże cały swój wolny czas poświęca na planowanie kolejnych wypraw nurkowych, w co raz to nowe zakątki świata.

Jacek Patucha

Instruktor nurkowania i pływania. Od ponad dekady z nurkami HSA.

Robert Skolimowski

Instruktor sportu o specjalności pływanie i ratownik wodny RWR z wieloletnim doświadczeniem . Instruktor nauki pływania niemowląt oraz instruktor pływania dla osób z niepełnosprawnościami. Ukończył kurs podstawowy nauki pływania według zasad Halliwick.

Najlepiej czuje się prowadząc zajęcia terapeutyczne, indywidualne jak również grupowe oraz zajęcia dla dzieci z rodzicami w wodzie. Wolontariusz stowarzyszenia TO MA SENS. Pasjonat sportów siłowych i lekkoatletyki. Współzałożyciel i wolontariusz fundacji im.Kamili Skolimowskiej.

Dołącz do nas

Bardzo chętnie poszerzymy grono naszych wolontariuszy. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, to wszelkie niezbędne informacje znajdziesz TUTAJ 

tms-waves-element