KRS: 0000331638

POSIADAMY STATUS ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO

RODZICÓW DZIECI DO 6-7 roku życia ZAPRASZAMY NA WARSZTATY: Pozytywne relacje fundamentem wychowania

20 października 2018 r. od godziny 10.30, Warszawa al.Komisji Edukacji Narodowej 11, prowadzenie mgr Katarzyna Ślęczek – pedagog specjalny, trener, superwizor i instruktor metody Wideotreningu Komunikacji, wicedyrektor Maltańskiego Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom w Krakowie.

Cel warsztatów:

Spotkanie ma na celu wzmocnienie i wzbogacenie pozytywnych interakcji i kontaktów pomiędzy rodzicami i dziećmi. Warsztaty bazują na podstawowych tezach i założeniach metodologicznych metody Wideotreningu Komunikacji. Szkolenie ma również na celu pokazanie rodzicom, jak mogą to osiągnąć oraz wzmocnienie ich motywacji do rozwijania swoich rodzicielskich kompetencji co w efekcie powinno przyczynić się do optymalnego rozwoju ich dzieci.

Rezultaty:

Rodzice dowiedzą się, jak skutecznie wspierać i rozwijać komunikację z dzieckiem w codziennych, naturalnych sytuacjach; poznają praktyczne wskazówki jak to robić; nauczą się rozpoznawać sposoby komunikowania się swojego dziecka. Zdobędą wiedzę i praktyczne umiejętności, w jaki sposób dostosować się i dostroić do potrzeb dziecka oraz jak wykorzystać te sposoby do rozwijania nowych umiejętności. Dowiedzą się również dlaczego dziecko przejawia trudne zachowania i jak należy reagować.

zapisy: info@tomasens.org.pl

Warsztaty odbywają się w ramach realizacji projektu: TAKA NAUKA MA SENS współfinansowanego przez m.st Warszawę